Popis penzionu

Jedná se o penzion s celkovou kapacitou 18 lůžek a s vlastní přípravou jídel. Ubytovací prostory jsou situovány do dvou horních podlaží, zde se nachází celkem čtyři čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje mají  své vlastní sociální zařízení. Penzion má soukromé parkoviště, úschovnu kol a lyží.

V suterénu se nachází společenské prostory rozdělené na místnost s kulečníkem (pool i karambol), místnost s posezením (povoleno kouření) a místnost se sociálním zařízením (dvě toalety a jeden pisoár).

V prvním podlaží je vybavená společná kuchyň pro vlastní přípravu jídel, kde každý pokoj má své uzamykatelné skříňky s nádobím. Kuchyň je vybavená dvěma sporáky, dvěma velkými lednicemi, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a dvěma dřezy. Jídelna sousedící s kuchyní slouží i jako společenská místnost s TV , na podlaží se nachází ještě jedna společenská místnost.

Druhé a třetí podlaží slouží jako lůžková část.

Ve druhém podlaží se nachází dva zrcadlově řešené apartmány se samostatným sociálním zařízením, každý apartmán se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů. Tyto apartmány jsou nově vybaveny lednicí s malým mrazákem. Možnost připojení vlastní televize. Apartmán se dá pronajmout i jako dvoulůžkový.

Ve třetím podlaží se nachází tři ubytovací jednotky. Dva čtyřlůžkové apartmány skládající se ze dvou dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením. A jeden dvoulůžkový pokoj, též se samostatným sociálním zařízením. Tyto ubytovací jednotky jsou z části v podkrovním stylu. I zde je možnost připojení vlastní televize.

Pro informace o penzionu nás neváhejte kontaktovat.

Více ve fotogalerii